System rolet antywłamaniowych STANDARD

SYSTEMY ROLET » STANDARD

Profil rolety STANDARD

System rolet zewnętrznych i antywłamaniowych STANDARD ma charakter adaptacyjny – przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach posiadających dopracowaną stolarkę okienną. W takim przypadku nie jest konieczna wymiana okien, a ingerencja w wygląd samego budynku okazuje się zbędna. Proponowany system wyróżnia się ze względu na wysokie parametry termoizolacyjne oraz akustyczne. Ponadto stanowi idealne zabezpieczenie okna przed działaniem czynników zewnętrznych bądź uszkodzeniami mechanicznymi. Zapewnia optymalną temperaturę wewnątrz budynku, a także odpowiednie zaciemnienie pomieszczeń.

W proponowanym systemie roleta zewnętrzna i antywłamaniowa zwijana jest do czworokątnej kasety aluminiowej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Dzięki swojej lekkiej i prostej konstrukcji system jest łatwy w montażu oraz obsłudze. Zastosowana konstrukcja nie ingeruje zanadto w wygląd budynku. Dostęp do mechanizmu jest bardzo prosty, co jest szczególnie istotne podczas konserwacji osłon bądź przeprowadzania prac serwisowych.

STANDARD pozostaje jednym z najczęściej wybieranych systemów okiennych. Stanowi funkcjonalne rozwiązanie, które można stosować przy każdym rodzaju stolarki okiennej, bez konieczności przeprowadzania długich i żmudnych remontów. Ponadto, w przypadku rolety antywłamaniowej i zewnętrznej w systemie STANDARD, istnieje możliwość zastosowania wielu profili o różnych wymiarach.

Zapraszamy do współpracy – przedsiębiorstwo HITPLUS koło Warszawy to doskonały partner i doradca. Warto wykorzystać nasze dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji rolet zewnętrznych i antywłamaniowych.

 

Profil rolety STANDARD

SCHEMAT INSTALACJI


Schemat instalacji systemu trolet STANDARD

 

WYMIARY KASET


Wymiary kaset - system rolet STANDARD 

 

NAPĘDY ROLET


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BLOKADY ROLET


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ


 

zwijacz taśmy
zwijacz taśmy
zwijacz linki
zwijacz linki
zwijacz korbowy
zwijacz korbowy
silnik elektryczny
silnik elektryczny
blokada automatyczna
blokada automatyczna
blokada ręczna
blokada ręczna
Click-stop
Click-stop
blokada przegubowa
blokada przegubowa