System rolet antywłamaniowych TOP

SYSTEMY ROLET » TOP

Profil rolety TOP

System natynkowych rolet zewnętrznych i antywłamaniowych TOP zakładany jest w istniejących budynkach, w przypadku których nie ma możliwości dokonania zmian projektowych i tym samym montażu systemów podtynkowych. Należy do łatwych w instalacji. Umożliwia wymianę stolarki okiennej z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Nadaje się do montażu zarówno we wnęce okna, jak i na elewacji.

System natynkowych rolet zewnętrznych i antywłamaniowych prezentuje się bardzo gustownie, a ponadto pasuje do zastosowanych rozwiązań okiennych – wykonanych z plastiku, aluminium bądź drewna. Konstrukcja systemu umożliwia bezproblemowe dotarcie do wnętrza mechanizmu w celu przeprowadzenia napraw serwisowych bądź konserwacji osłony oraz kasety.

Oferowane rolety antywłamaniowe i zewnętrzne zwijane są do aluminiowej kasety półokrągłej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Element ten łączy w sobie funkcjonalność i wysoką estetykę wykonania. Półokrągłe kasety tworzą atrakcyjny element fasady budynku, stanowiąc o jego indywidualnym charakterze. Rolety zewnętrzne bądź antywłamaniowe w systemie TOP to także doskonały sposób na zachowanie odpowiedniej izolacji akustycznej oraz termicznej. Osłona stanowi również element zabezpieczający okno przed działaniem czynników zewnętrznych. System jest łatwy w montażu i prosty w obsłudze. Charakteryzuje się cichym, bezawaryjnym działaniem.

Przedsiębiorstwo HITPLUS zachęca do podjęcia współpracy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szeligi koło Warszawy.

 

Profil rolety TOP

SCHEMAT INSTALACJI


Schemat instalacji systemu trolet TOP

 

WYMIAR KASET


Wymiary kaset - system rolet TOP 

 

NAPĘDY ROLET


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BLOKADY ROLET


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ


 

zwijacz taśmy
zwijacz taśmy
zwijacz linki
zwijacz linki
zwijacz korbowy
zwijacz korbowy
silnik elektryczny
silnik elektryczny
blokada automatyczna
blokada automatyczna
blokada ręczna
blokada ręczna
Click-stop
Click-stop
Blokada przegubowa
Blokada przegubowa