Rolety antywłamaniowe RC-3

Rolety antywłamaniowe

RC-3

Dom jest miejscem, które kojarzymy z równowagą i harmonią. Firma Aluprof poprzez wtłoczenie na rynek rolet antywłamaniowych daję możliwość by uzyskać urokliwość domowej czułości.

Innowacyjny system rolet antywłamaniowych to nowość w wachlarzu firmy Aluprof. Jest to schemat zwrócony do osób, dla których kluczową wartość ma zagwarantowanie najbliższym bezpieczeństwa. Jako twórca rolet, zdecydowaliśmy więc wykonać postęp i zaproponować naszym klientom produkt, który będzie pełnił nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także będzie służył jako efektywne zabezpieczenie przed włamaniami.

Rolety antywłamaniowe są doskonałym przykładem zatwierdzającym wytrzymałą , solidną i nieprzystępną obudowę z wysublimowanym wykonaniem. Rolety antywłamaniowe chronią nasz dostatek przed kradzieżą.

Badanie sporządzone w akredytowanym laboratorium badawczym, analogicznie z PN-EN 1627, poświadczyły, że niniejsze rolety dysponują trzecią klasą odporności na włamania.

Aspekty w konstrukcji, na które warto zwrócić uwagę:

System RC-3 - Schemat
  1. Wzmocniona konstrukcja prowadnic nie pozwalająca na ich odgięcie oraz wygięcie profili roletowych.
  2. Odpowiednio mocna konstrukcja kurtyny rolety zapobiegająca uszkodzeniom przez uderzenia.
  3. Wzmocnienie w listwie dolnej – duża sztywność i stabilność pancerza.
  4. Zabezpieczony patentem mechanizm zapadkowy w dolnej części rolety zapobiegający przed próbą podniesienia kurtyny rolet.