Dlaczego montaż rolet zewnętrznych się opłaca?

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa, zwiększona izolacja termiczna oraz ochrona przed zanieczyszczeniami – to tylko przykłady korzyści płynących ze współpracy z naszą firmą. Rolety zewnętrzne wykonywane z materiałów kolorystycznie dopasowanych do elewacji budynku świetnie sprawdzają się również jako element dekoracyjny. Innowacyjne metody produkowania żaluzji antywłamaniowych sprawiają, że całość prezentuje się estetycznie i stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnej architektury zarówno w domach mieszkalnych, jak i w firmach.

 

Rolety antywłamaniowe konstruowane są w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ich użytkowanie. W zależności od potrzeb klienta dostarczamy modele sterowane ręcznie lub przy pomocy elektroniki. W mieszkaniach zleceniodawców oraz siedzibach przedsiębiorstw na terenie Warszawy i okolic instalujemy usprawnienia, które umożliwiają sterowanie żaluzjami antywłamaniowymi za pomocą pilota, nadajnika lub przełącznika w ścianie. System ten ogranicza wysiłek potrzebny do obsługi mechanizmu do minimum. Najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiają również automatyczne zaprogramowanie żaluzji zewnętrznych, tak aby o konkretnej godzinie opuszczały się na noc i podnosiły w dzień. Dzięki temu mechanizm staje się całkowicie niezależny i w celu uruchomienia nie wymaga nawet obecności domowników lub personelu w siedzibie firmy.

 

Korzyści ze stosowania rolet antywłamaniowych odnoszą nie tylko osoby, które zdecydowały się na ich montaż, ale również środowisko naturalne. Żaluzje zewnętrzne produkowane są z zachowaniem standardów ekologicznych. Materiały, używane w konstrukcjach, są przyjazne dla środowiska – w składzie nie mają m.in. freonu, ołowiu czy kadmu. Również oszczędność energii, którą umożliwiają rolety, ma pozytywny wpływ na środowisko.

 

Żaluzje antywłamaniowe docenią wszyscy, którzy cenią sobie ciszą i spokój. Nasze produkty świetnie wygłuszają pomieszczenia, przez co hałas z zewnątrz nie dostaje się do domowego zacisza. Jest to szczególnie istotna zaleta dla wszystkich, którzy posiadają nieruchomości w pobliżu ruchliwych, zatłoczonych ulic.