Rolety antywłamaniowe czy standardowe?

Wybierając zewnętrzne osłony okienne, warto wziąć pod uwagę wiele elementów, w tym m.in. estetykę i funkcjonalność, dzięki którym dobrane rozwiązanie będzie jak najbardziej dopasowane do charakteru elewacji oraz indywidualnych potrzeb. Jednak kolorystyka czy rozmiar to nie jedyne parametry, jakie warto wziąć pod uwagę. Wiele osób, zastanawia się, czy zdecydować się na rolety zewnętrzne antywłamaniowe czy standardowe.

Warto pamiętać, że wbrew pozorom, nie wszystkie rolety zewnętrzne to żaluzje antywłamaniowe. Różnią się one przede wszystkim materiałami, z których zostały wykonane, a także podstawowymi elementami, w tym m.in. prowadnicami oraz profilami pancerza, który w przypadku żaluzji chroniących przed włamaniem, jest znacznie grubszy i twardszy, a tym samym odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania związane z konkretnym typem zewnętrznych osłon okiennych, zachęcamy doi odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego, mieszczącego się nieopodal Warszawy.