Katalog

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i dla ułatwienia wyborów w naszej bardzo bogatej ofercie przekazujemy do dyspozycji architektów, projektantów, firm budowlanych, inwestorów nasz najnowszy katalog dostępny w formie segregatora i płyty CD z prezentacją. Mamy nadzieję, że powyższe materiały wpłyną na polepszenie naszej współpracy z architektami, projektantami, firmami budowlanymi, firmami współpracującymi i inwestorami.

 

Pozwolą również na pełną prezentację naszych możliwości co pozwoli na wybór odpowiedniego systemu rolet zewnętrznych zgodnie z oczekiwaniami inwestorów. Być może zainspiruję to Państwa do zastosowania naszych rozwiązań i pozwoli nam nawiązać owocna współpracę. Czekamy również na krytyczne uwagi dotyczące prezentowanych materiałów, które to pozwolą na przygotowywanie lepszych katalogów i prezentacji zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

 

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i postarają się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości. Wyślij nam fragment zabudowy okna w plikach dwg a zaproponujemy najlepsze dla ciebie rozwiązanie. Nasze możliwości nie kończą się na prezentowanych rozwiązaniach i dzięki współpracy z uznanymi dostawcami podzespołów i nieustającą pracą nad własnymi rozwiazaniami jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania.Katalog segregator zawiera:
próbki profili aluminiowych w bogatej kolorystyce
opis techniczny poszczególnych sytemów rolet zewnętrznych aluminiowych
parametry i zakres stosowania poszczególnych profili dla wszystkich systemów rolet
foldery reklamoweKatalog z prezentacją na płycie CD zawiera:
biblioteki naszych produktów w plikach dwg
opis techniczny poszczególnych sytemów rolet zewnętrznych aluminiowych
parametry i zakres stosowania poszczególnych profili dla wszystkich systemów rolet
bogatą galerię z możliwościami stosowania rolet zewnętrznych

 

 

Katalogi do pobrania w formacie .pdf: