Pergole

Pergole na taras

Zdjęcia przykładowych pergol:

Zadaszenie tarasu umożliwia stworzenie przytulnej przestrzeni. Nasze konstrukcje ogrodowe, dzięki swojej budowie i funkcjonalności, bardzo często mogą być regulowane pod względem kąta ich nachylenia, co pozwala na ograniczenie lub zwiększenie dostępu światła. Są świetnym wyborem zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i tych w zabudowie szeregowej. Dzięki automatycznemu sterowaniu pergole tarasowe nadają się do użytku niemal przez cały rok. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Hit Plus!

Czytaj więcej

Nowoczesna pergola na taras

Marzysz o miejscu do odpoczynku latem lub do spotkań z najbliższymi? Pergole ogrodowe to znakomite propozycje dla wszystkich osób, które cenią wypoczynek na świeżym powietrzu, nie chcą jednak być narażone na wiatr, uciążliwe promienie słoneczne lub inne niesprzyjające warunki pogodowe. Tego rodzaju konstrukcje i zadaszenia zapewniają komfort i prywatność przebywającym w nich osobom, chroniąc je przed niepożądanymi spojrzeniami i tworząc przytulną atmosferę. Pergole w większości przygotowywane są na indywidualne zamówienia klientów, dzięki czemu można jak najlepiej dopasować je do wymagań i potrzeb mieszkanców budynku.

Funkcjonalne pergole tarasowe

W ofercie firmy Hit Plus znaleźć można wiele praktycznych konstrukcji, różniących się od siebie szerokością paneli lub sposobem ich montażu. Nowoczesne rozwiązania ułatwiają korzystanie z pergoli tarasowych oraz czynią je atrakcyjnym wyborem dla każdego klienta. To właśnie w trosce o najwyższą funkcjonalność pergole na taras mogą być wyposażone w dodatki, jak np. promienniki, oświetlenie LED, a nawet czujniki pogodowe. Dzięki instalacji tych elementów możesz cieszyć się światłem niezależnie od pory roku lub dnia, ustawić kąt nachylenia profili na podstawie informacji dotyczących pogody, a nawet zdalnie sterować zadaszeniem. Ma to ogromne znaczenie, gdy chcesz ochronić podest przed deszczem lub zbyt mocnym nagrzaniem od promieni słonecznych.

Przydomowe lub wolnostojące pergole ogrodowe

Dostosowana do potrzeb przestrzeń przydomowa nie tylko zdobi podwórko, lecz także umożliwia organizację wszelkiego rodzaju przyjęć ogrodowych, wieczornych spotkań, weekendowego odpoczynku. Pergola na taras lub ogrodowa może być przeznaczona zarówno do montażu przyściennego, jak i wolnego. Może składać się z wielu modułów, a dzięki indywidualnemu zaprojektowaniu i dopasowaniu do aranżowanej przestrzeni, da się idealnie dostosować ją do potrzeb każdego klienta. Zacieniająca konstrukcja oferuje wiele możliwości aranżacji, dzięki czemu można ozdobić ją według własnego gustu roślinami, wygodnymi meblami lub innymi stylowymi oraz modnymi dodatkami. Minimalistyczne konstrukcje doskonale dopasowują się zarówno do nowoczesnych, jak i starszych, klasycznych budynków.

Wysokiej jakości pergole – zaufaj doświadczeniu firmy Hit Plus

Wysokogatunkowe profile, ruchome zadaszenia oraz bezpieczne i funkcjonalne napędy wyróżniają nasze produkty spośród innych dostępnych na rynku. Swoim klientom oferujemy nie tylko estetycznie prezentujące się pergole ogrodowe, lecz także komfort ich użytkowania na lata. Proponujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie projektu – od pobrania wymiarów poprzez dobór odpowiednich systemów i elementów aż do profesjonalnego montażu wykonanego przez wykwalifikowanych techników. Zadbaj więc o swoją wygodę i zleć nam zaprojektowanie wyjątkowej przestrzeni w Twoim ogrodzie! Jesteśmy pewni, że wznoszone przez nas pergole tarasowe odmienią wygląd budynków oraz sprawią, że tarasy staną się ulubionymi miejscami do wspólnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943