Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Zaluzje fasadowe – jakość i zastosowanie

Systemy żaluzji fasadowych:

W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje przesłon okiennych. Miłośnikom eleganckiego i nowoczesnego stylu polecamy żaluzje fasadowe (zewnętrzne). Pięknie prezentują się na budynku, a zarazem są bardzo praktyczne. Wykonamy je na wymiar, w korzystnej cenie. Współpracujemy zarówno z właścicielami prywatnych domów i mieszkań, jak i przedsiębiorcami szukającymi rolet do swoich lokali usługowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czytaj więcej

Zewnętrzne rolety fasadowe

Powodów, dla których warto zainwestować w oferowane przez nas produkty, jest naprawdę wiele. Żaluzje fasadowe montuje się na zewnętrznej części okien. Dzięki temu chronią szyby przed uszkodzeniami i pełnią funkcje izolacyjne. Pomagają w utrzymaniu komfortowej temperatury w pomieszczeniach. Szczególnie w upalne dni rolety stanowią niezawodną barierę dla promieniowania UV. Sprawiają, że we wnętrzu jest chłodniej, a słońce nie razi w oczy przebywających wewnątrz osób. Montaż tych przesłon może pozwolić na obniżenie rachunków za utrzymanie lokalu, na przykład redukcję cen za klimatyzację.

Kolejnym powodem dużej popularności rolet fasadowych jest zwiększanie prywatności mieszkańców i użytkowników lokalu. Nowoczesne budynki często mają duże przeszklenia. Przechodzień, spoglądając w szybę, może dostrzec, co dzieje się w środku. Zewnętrzne rolety fasadowe skutecznie przesłaniają okna. To rozwiązanie sprawdza się zarówno w domach prywatnych, jak i zakładach fryzjerskich czy kosmetycznych i innych punktach usługowych.

Jak działają żaluzje fasadowe?

Oferowane przez nas produkty są intuicyjne w obsłudze. Jedną z największych zalet żaluzji fasadowych jest możliwość ich regulacji. Składają się z lameli, które użytkownik ustawia w nachyleniu zgodnym z aktualnymi potrzebami. Regulowanie układu daje efekt większego lub mniejszego zaciemnienia pomieszczenia. Dzięki temu wyroby świetnie sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych.

Cena rolet fasadowych uwzględnia mechanizm sterujący. Najczęściej jest to automatyczne sterowanie elektryczne. Rozsunięcie, zasunięcie i wyregulowanie przesłony zewnętrznej zajmuje zaledwie chwilę. Po montażu żaluzji pokazujemy, jak używać ich w prawidłowy sposób. Krótki instruktaż i odpowiedzi na pytania klientów również znajdują się w cenie współpracy.

Proponujemy różne rodzaje sterowania elektrycznego. Klasyczną alternatywą jest ręczna korbka. Nowoczesne technologie są jednak bardziej funkcjonalne i szybsze. Ponadto istnieje opcja integracji żaluzji z systemem smart home. Można skorzystać na przykład z programatora czasowego, który o wskazanej przez użytkownika godzinie uruchomi automatyczne rozsuwanie lub zasuwanie przesłony. Innowacyjne modele rolet fasadowych zapewniamy w atrakcyjnych cenach. Żaluzjami zewnętrznymi da się sterować za pośrednictwem aplikacji w urządzeniu mobilnym. Lamele, z których składają się rolety, nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Solidne i stylowe rolety fasadowe

Szczególną uwagę zwracamy na jakość materiałów, z których zostają wykonane żaluzje. Produkty montowane na fasadzie narażone są na działanie czynników zewnętrznych. Deszcz, słońce, wiatr… Można spodziewać się każdej pogody. Właśnie dlatego kasety muszą wykazywać większą odporność na uszkodzenia od modeli wewnętrznych. Zapewniamy lamele odporne na korozję i promieniowanie UV.

Niezawodnym rozwiązaniem są konstrukcje z aluminium ekstrudowanego. Ten materiał jest lekki, wytrzymały, ma właściwości antykorozyjne i łatwo go kształtować w procesie produkcyjnym. Z tego względu jesteśmy w stanie zaproponować różne kolory i kształty kaset, które można dopasować do fasady budynku. Plastyczność aluminiowych elementów rolety pozwala nam zachować korzystne ceny za produkty fasadoweZewnętrzne żaluzje nadają się do użytku w trakcie wszystkich pór roku. Lamele dostępne są w kilku wariantach szerokości. Nasi pracownicy zajmą się pomiarem okien i doradzą, jakie modele przesłon najlepiej sprawdzą się w określonych okolicznościach. W trakcie spotkania z klientem zaprezentują wzornik materiałów do wytwarzania rolet.

Zachęcamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji firmy. Zrobimy wszystko, by żaluzje zewnętrzne prezentowały się stylowo i były odpowiednio dobrane do innych elementów fasadowej części budynku. Modne rolety mogą korzystnie wpłynąć na przykład na wizerunek lokalu usługowego. Spoglądając na ich cenę, pomyśl o efektach marketingowych, jakie dzięki nim uzyskasz. Na życzenie klienta zajmiemy się także montażem osłon antywłamaniowych, pergoli i zadaszeń na tarasie.

Żaluzje fasadowe w dobrej cenie

Zaufaj naszemu doświadczeniu i kup przesłony okienne najwyższej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo przy zakupie i szybki montaż wybranych produktów. Oferujemy stylowe, solidne żaluzje fasadowe. Cena jest uzależniona od wymiaru powierzchni oraz rodzaju zastosowanych do produkcji materiałów. Polecamy między innymi zewnętrzne rolety aluminiowe ze sterowaniem elektrycznym i innowacyjnymi czujnikami. Skontaktuj się z nami, a opowiemy więcej o dostępnych modelach przesłon i wycenimy realizację określonego projektu.

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943