O nas

O nas

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji rolet, bram, markiz, kart zwijanych.

Naszym klientom zapewniamy produkty wysokiej jakości o maksymalnej użyteczności przy umiarkowanej cenie oraz kompleksową i profesjonalną obsługę. Jakość naszej pracy i produktów potwierdzają dziesiątki tysięcy zainstalowanych wyrobów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów ciągle poszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę. W roku 2007 firma w większości z własnych wypracowanych środków rozpoczęła realizację nowej siedziby.

Od 2009 roku przeniosła się do nowoczesnego obiektu zaprojektowanego i wybudowanego zgodnie z charakterem i planowanym rozwojem firmy w doskonałej lokalizacji 10 km od ścisłego centrum Warszawy. Znajduje się również w pobliżu nowo wybudowanych tras komunikacyjnych zachodniej obwodnicy Warszawy: Trasy S8, Autostrady A2, Węzeł Konotopa. Taka lokalizacja gwarantuje szerokie możliwości obsługi klientów znajdujących się w aglomeracji Warszawskiej i okolicznych miejscowościach z dynamicznie rozwijającym się rynkiem budownictwa jednorodzinnego i mieszkaniowego. Nowy obiekt dzięki swej kubaturze, zapleczu technicznym i lokalizacji pozwoli na zwielokrotnienie możliwości produkcyjnych i logistycznych firmy na przestrzeni kilku najbliższych lat.

Słowo SERWIS piszemy dużymi literami. Nasi klienci mogą być pewni stałego i fachowego doradztwa i opieki począwszy od pomiaru aż do montażu. Pracownicy o wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technicznych powodują, że będąc zawsze do Państwa dyspozycji jesteśmy i chcemy być godnym zaufania partnerem.

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943