O roletach zewnętrznych

Nasze rolety i żaluzje zewnętrzne

Jednym z ważniejszych elementów w zapewnieniu estetyki i ochrony danych budynków są ozdoby okien. Pozwalają one na stworzenie unikalnej kompozycji elewacji oraz zastosowanie gry światła we wnętrzach. Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości dekoracje okienne, cieszące się już ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Warszawie, ale także w innych miastach!

Proponowane przez nas żaluzje zewnętrzne idealnie spełniają swoją funkcję w tworzeniu estetycznej stylizacji i komfortu wewnątrz budynków. Doskonale odgrywają swoją rolę o każdej porze roku: zimą podnoszą parametry izolacji termicznej, minimalizując utratę ciepła przez okna, z kolei latem chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem. Istotą rolet zewnętrznych jest także ograniczenie hałasu, który przedostaje się z zewnątrz budynku do wnętrza, co szczególnie ważne jest w pobliżu ruchliwych ulic, czy też innych miejsc o dużym natężeniu hałasu.

Oferowane systemy rolet

System STANDARDSystem INTEGROSystem TOPSystem DUALSystem RKSSystem TPS
 

Najważniejsze zalety jakimi cechują się proponowane przez nas dekoracje okienne, to:

Ochrona przed zimnem
Prezentowane przez nas produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego zapewniają doskonałą izolację termiczną. To zarówno idealne rozwiązanie latem, jak i zimą. W ciepłe dni, te elementy wystroju okien wpływają na ograniczenie przegrzewania się pomieszczeń, natomiast przy niższych temperaturach odczuwać można od 40 do 60% mniejszych strat cieplnych. Nasze produkty odgrywają zatem estetyczną rolę i dodatkowo pozwalają na oszczędzenie pieniędzy!

Ochrona przed włamaniem
Antywłamaniowa funkcja, uzyskana dzięki solidnym i odpornym na uszkodzenia materiałom. Trwałość oraz niezawodność tych elementów w każdej sytuacji z pewnością odpowie na Państwa wszelkie oczekiwania i wymagania. Oferowane przez nas produkty dla ozdoby okien i ochrony przed ich zniszczeniem to także zwiększenie bezpieczeństwa całego budynku! 

Ochrona przed słońcem
Nasze produkty pełnią jedną z najważniejszych funkcji ochronnych, wpływających na pozytywną kondycję naszego zdrowia! Ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych to wygoda oraz gwarancja skuteczności podczas użytkowania.  Gdy czytamy książkę, oglądamy telewizję, czy pracujemy przy komputerze, bardzo ważne jest, aby zapewnić odpowiednie naświetlenie w każdym pokoju – nie może być ono przede wszystkim za mocne! Odbijanie się promieni słonecznych od danej powierzchni (papieru, monitora) sprawia, że nasze oczy szybciej się męczą. W związku z tym może u nas występować wada wzroku. Oferowane przez nas rolety to także ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Ochrona przed hałasem
Najlepsza i niezawodna izolacja akustyczna, w każdej sytuacji. Proponowane przez nas rozwiązania doskonale nadają się zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Zachęcamy do inwestycji w ciszę oraz ograniczenie hałasu. Udostępniane dekoracje okienne spełniają swoją funkcję na najwyższym poziomie! Szczególnie polecamy te rozwiązania w przypadku obiektów przy ciągach komunikacyjnych oraz w większych miastach.

Ochrona przed wglądem
Dla wielu z nas najważniejsza jest prywatność oraz komfort w swoich wnętrzach. Dlatego postanowiliśmy zapewnić ten aspekt naszym Klientom! Gwarantujemy zapewnienie całkowitej prywatności wszystkim, którzy zdecydują się na zakup tych solidnych konstrukcji. Istnieje także możliwość dopasowania natężenia świetlnego lub maksymalnego zaciemnienia pomieszczeń. To idealne rozwiązanie zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Odrębną propozycją dla osób poszukujących dodatkowego podniesienia bezpieczeństwa swoich wnętrz i całego budynku, są oferowane przez nas konstrukcje antywłamaniowe. Wytwarzane są one ze znacznie wytrzymalszych materiałów, dzięki czemu znacznie trudniej jest przedostać się przez nie do wnętrza budynku. Oprócz wyższej ochrony można cieszyć się także zaletami standardowych rozwiązań!

 Niezależnie od wyboru danego modelu, proponowane przez nas rozwiązania są opłacalną inwestycją. Solidność, estetyka, bezpieczeństwo, prywatność – zachęcamy do sprawdzenia i przekonania się o wyjątkowych zaletach naszych żaluzji!

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943