Markizy tarasowe

Markizy na taras

Rolety tarasowe – zalety

Systemy markiz tarasowych:

Planujesz zadaszenie tarasu? Skorzystaj z naszej oferty. U nas zamówisz markizy tarasowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy szeroki wybór produktów, wśród których każdy znajdzie rozwiązania odpowiednie dla siebie. Sprzedajemy modne rolety poziome, żaluzje zasłony zewnętrzne w korzystnych cenach. Wykonujemy je na wymiar, dzięki czemu możliwe jest optymalne dopasowanie przesłony do określonej przestrzeni. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację. Znajdziemy dla Ciebie idealną markizę na taras.

Czytaj więcej

Zasłony tarasowe na wymiar

Przebywanie na świeżym powietrzu jest przyjemne i dostarcza wiele radości. Nic nie smakuje tak dobrze, jak poranna kawa na tarasie. Trzeba jednak przygotować się na różne warunki atmosferyczne. Zewnętrzne zasłony tarasowe umożliwiają wyjście na zewnątrz niezależnie od pogody. Markiza na wymiar skutecznie chroni przed słońcem i deszczem. Proponujemy różne rodzaje żaluzji i zadaszeń, które przeznaczone są zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i lokali usługowych.

Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać produkt spełniający określone potrzeby. Co ważne, gwarantujemy produkcję tarasowych rolet poziomych oraz innych typów zasłon na wymiar. Samodzielnie przeprowadzamy pomiary, by mieć pewność, że wszystkie elementy konstrukcyjne artykułów zostaną dopracowane w najmniejszych szczegółach. Zachęcamy do zapoznania się z galerią dotychczasowych prac naszych fachowców. Znajdziesz w niej ciekawe inspiracje, które ułatwią Ci wybór właściwej rolety poziomej lub markizy tarasowej.

Zewnętrzne rolety poziome

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się zadaszenia z zaawansowanym systemem regulacji. Chcesz zmieniać przejrzystość zasłony w zależności od aktualnych potrzeb i pogody? Zewnętrzne, tarasowe rolety poziome na wymiar to idealny wybór. Możesz łatwo nimi sterować, na przykład za pomocą elektrycznego mechanizmu. Zapewniamy dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Przesłony wykonane są na wymiar, z materiałów wyróżniających się dużą odpornością na uszkodzenia pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Ponadto po prostu pięknie, nowocześnie się prezentują i zdobią fasadę budynku. Zewnętrzne żaluzje i markizy z opcją regulacji zwiększają komfort przebywania na tarasie.

Kasetowe markizy tarasowe

Kolejną ciekawą propozycją jest zadaszenie, które można zwinąć i umieścić w kasecie zaprojektowanej na odpowiedni wymiar. To sposób na zabezpieczenie materiału przed uszkodzeniami, ale też zwiększenie estetyki łączenia elementów z budynkiem. Zewnętrzna markiza tarasowa w wersji kasetowej jest nieco droższa od modelu bezkasetowego, gdzie materiał zostaje zwinięty w rulon i pozostaje widoczny dla osób spoglądających na fasadę. Duży wybór zasłon sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować markizy na wymiar i rolety poziome dla inwestorów dysponujących różnym budżetem. W cenie usługi uwzględniliśmy prace montażowe.

Stylowe żaluzje na taras

Zwracamy uwagę zarówno na funkcjonalność, jak i na wygląd zasłon. Markizy i rolety poziome dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Proponujemy zewnętrzne żaluzje tarasowe w stylu klasycznym i nowoczesnym. Niezależnie od wybranej barwy, materiał jest łatwy do utrzymania w czystości, a jego powierzchnia została odpowiednio zaimpregnowana. Jeśli chcesz umyć przesłonę, możesz wykorzystać do tego wodę i delikatny detergent. Oferowane przez nas zasłony tarasowe na wymiar wyróżniają się cichą pracą, dzięki czemu masz pewność, że nie będą przeszkadzać Ci podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zewnętrzne zasłony tarasowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów z solidnym mechanizmem i sterowaniem elektrycznym. Każda pozioma roleta tarasowa produkowana jest na wymiar, zgodnie z indywidualnymi potrzebami inwestora. Zgłoś się do nas i sprawdź, co znajduje się w najnowszym katalogu zasłon. Pomożemy Ci szybko wybrać i zamontować idealną markizę, roletę poziomą lub zewnętrzną żaluzję kasetową. Specjalizujemy się także w sprzedaży przesłon wewnętrznych i antywłamaniowych.

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943