System rolet antywłamaniowych RKS

SYSTEMY ROLET » RKS

Profil rolety RKS

Optymalne rozwiązanie dla tego systemu zakłada uwzględnienie rolet zewnętrznych i antywłamaniowych już na etapie projektu architektonicznego. Działania te umożliwią dokładne zamontowanie kasety, zapobiegną późniejszym problemom wynikającym z nieprawidłowego montażu lub niewystarczającej izolacji.

System RKS wymaga podniesienia dolnej krawędzi nadproża okiennego o 30 cm i poszerzenia przestrzeni o 7-12 cm od strony bocznych pionowych krawędzi otworu okiennego – tak aby znalazło się miejsce na umieszczenie kaset wykonanych z twardego styropianu, w których znajdą się rolety antywłamaniowe i zewnętrzne . Kaseta stanowi ocieplenie przestrzeni, w której znajduję się napęd i pancerz osłony.

System RKS umożliwia umieszczenie ramy okiennej w dowolnej przestrzeni wzdłuż grubości ściany, z dowolnym ociepleniem dla konstrukcji ścian dwuwarstwowych i trzywarstwowych, czego nie gwarantuje np. system Integro. Dostęp do serwisu i instalacji napędu oraz pancerza osłony antywłamaniowej możliwy jest od wewnątrz pomieszczenia przez ocieploną klapę rewizyjną. To, co wyróżnia prezentowane rozwiązanie to fakt, że rolety zewnętrzne posiadają prawoskrętny widok pancerza (patrząc od zewnątrz widoczne są wypukłe elementy profili).

W systemie RKS kaseta jest niezależna od ramy okna, co pozwala na łatwą wymianę bez konieczności ingerencji w system. Dzięki zaprezentowanym rozwiązaniom rolety zewnętrzne i antywłamaniowe stanowią doskonały sposób na ochronę domu oraz zapewnienie odpowiedniej izolacji.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą kolorystyczną naszych produktów!

 

Profil rolety RKS

SCHEMAT INSTALACJI


Schemat
instalacji systemu trolet RKS

 

WYMIAR KASET


Wymiary
kaset - system rolet RKS 

 


 

 

 

 

 

 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  BLOKADY ROLET


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ


 

bok z izolacją termiczną
bok z izolacją termiczną
boczna pokrywa izolacyjna
boczna pokrywa izolacyjna
przesuwna nakładka
przesuwna nakładka
izolowana przelotka paska
izolowana przelotka paska
blokada automatyczna
blokada automatyczna
blokada ręczna
blokada ręczna
Click-stop
Click-stop
blokada przegubowa
blokada przegubowa