SYSTEMY ROLET

Prawidłowo dobrane do elewacji oraz typu budynku systemy rolet (DUAL, standardowe czy podtynkowe) gwarantują doskonałą izolację termiczną, redukują hałas oraz zapobiegają przedostawaniu się do pomieszczenia uporczywego światła słonecznego. Dodatkowo, oferowane przez nas rolety RKS czy DUAL stanowią wysokiej jakości zabezpieczenie antywłamaniowe.

Standardowe systemy rolet zewnętrznych są obecnie wykorzystywane w budynkach już stojących – profesjonalna firma może wykonać montaż w prosty i szybki sposób. Do nowoczesnych budynków oraz obiektów, które są dopiero na etapie projektowania polecane są jednak bardziej zaawansowane systemy. Do obiektów, w których istotne są przede wszystkim funkcje antywłamaniowe polecane są będące połączeniem modeli zewnętrznych i antywłamaniowych modele RKS, w projektach budynków energooszczędnych oraz pasywnych najlepiej uwzględnić rolety INTEGRO – eliminują one mostki termiczne, a dodatkowo – dzięki wysokiej estetyce – doskonale nadają się do elewacji o nowoczesnym wyglądzie.

W ofercie posiadamy również systemy nadprożowe i podtynkowe. Warianty podtynkowe nie ingerują w konstrukcję okien, drzwi i nadproża i dzięki temu, że stają się integralną częścią elewacji gwarantują termoizolację na bardzo wysokim poziomie. W nowo budowanych budynkach korzystnym rozwiązaniem będą modele nadprożowe. Jako że dostępne są one w wersjach sterowanych ręcznych oraz elektrycznie, polecane są przede wszystkim tym, którzy cenią sobie wygodę.

Dostępne u nas rolety zewnętrzne (standardowe, INTEGRO, RKS, DUAL, nadprożowych czy podtynkowych) dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością można dostosować je do wyglądu i stylu elewacji.