System rolet antywłamaniowych TPS

SYSTEMY ROLET » TPS

Profil rolety TPS

System rolet zewnętrznych i antywłamaniowych TPS przeznaczony jest do stosowania w nowo wznoszonych i projektowanych budynkach. Kaseta z osłoną staje się niemal zupełnie niewidoczna i doskonale komponuje się z fasada budynku. Istnieje możliwość dopasowania widocznej części osłony do elewacji oraz innych elementów budynku. System prezentuje się bardzo gustownie, nie ingeruje w wygląd budynku, ale potrafi podkreślić jego wygląd. Zastosowane tworzywa sprawiają, że rolety zewnętrzne i antywłamaniowe pozostają odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Wybór systemu TPS na etapie projektowania obiektu pozwala na uzyskanie zadowalającego efektu izolacji termicznej oraz akustycznej. Przy tym kaseta z osłoną pozostaje łatwo dostępna, co jest niezbędne do przeprowadzenia prac serwisowych bądź konserwacji znajdujących się wewnątrz mechanizmów. Rolety antywłamaniowe i zewnętrzne zwijane są do kasety z pianki poliuretanowej lub twardego styropianu. Są całkowicie zakryte wewnątrz z rewizją za oknem, co pozwala na uzyskanie izolacji termicznej otworu i zachowanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach.

Poniżej prezentujemy schemat instalacji, który umożliwi wybór odpowiedniego rozwiązania. Każdy system rolet antywłamaniowych i zewnętrznych TPS zaopatrzony jest w blokady dostępne w kilku rodzajach. Proponujemy blokadę ręczną, automatyczną bądź przegubową, a także model z blokadą Click-stop.

Firma Hit Plus mieści się w miejscowości Szeligi koło Warszawy.
Zapewniamy fachowe doradztwo oraz zadowolenie ze świadczonych usług.
Zachęcamy do współpracy!

 

Profil rolety TPS

SCHEMAT INSTALACJI


Schemat instalacji systemu trolet TPS

 

WYMIAR KASET


Wymiary kaset - system rolet TPS 

 

BLOKADY ROLET


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ


 

 

 
 

blokada automatyczna
blokada automatyczna
blokada ręczna
blokada ręczna
Click-stop
Click-stop
blokada przegubowa
blokada przegubowa