System rolet antywłamaniowych DUAL

Systemy rolet

Rolety antywłamaniowe DUAL

System rolet zewnętrznych i antywłamaniowych DUAL stanowi rozwiązanie uniwersalne. Znajdzie zastosowanie zarówno w nowo powstałych i projektowanych budynkach, jak i istniejących obiektach, w których konieczna jest wymiana dotychczasowej stolarki okiennej.

System DUAL wyróżnia się ze względu na proste zasady projektowania i instalacji w różnej konfiguracji okien – rolety antywłamaniowe oraz zewnętrzne można zamontować w dowolnym rodzaju elewacji. Ponadto daje możliwość uzyskania optymalnej izolacji termicznej i akustycznej, z możliwością dodatkowej zabudowy kaset.

System DUAL zaopatrzony został w niezbędne akcesoria, które umożliwiają bezproblemowy montaż kaset wraz z osłonami. Dostępny jest w napędzie prostym taśmowym i linkowym, a także bardziej zaawansowanym – korbowym oraz elektrycznym. Proponujemy również wybór najwygodniejszej blokady: automatycznej, ręcznej, przegubowej oraz Click-stop. Istnieje możliwość dopasowania rodzaju napędu oraz blokady do oczekiwań Klienta oraz wymagań montażowych.

System DUAL spełnia wszelkie wymogi, które stawia się obecnie przed roletami zewnętrznymi oraz antywłamaniowymi. Poniżej prezentujemy dostępne w ofercie wymiary kaset oraz schematy instalacji. Przykłady zastosowania ułatwią z kolei wybór najbardziej optymalnego rozwiązania.

Zachęcamy do sięgnięcia po system DUAL, dzięki któremu rolety zewnętrzne i antywłamaniowe zostaną zamontowane zgodnie z obowiązującymi wymogami jakości. Przedsiębiorstwo HITPLUS działa nie tylko na terenie Warszawy, ale także na terenie całej Polski.

SCHEMAT INSTALACJI

Schemat instalacji systemu rolet DUAL

WYMIARY KASET

Wymiary kaset - system rolet DUAL 

PRZYKŁADY SYSTEMÓW

NAPĘDY ROLET

BLOKADY ROLET

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943