System rolet antywłamaniowych INTEGRO

Systemy rolet

Rolety antywłamaniowe INTEGRO

Podtynkowy system INTEGRO przeznaczony jest do rolet zewnętrznych oraz antywłamaniowych, montowanych w nowo wznoszonych bądź projektowanych budynkach. Szczególnie polecany jest dla obiektów energooszczędnych oraz pasywnych, co stało się możliwe dzięki wyeliminowaniu mostków termicznych.

System rolet zewnętrznych oraz antywłamaniowych INTEGRO wyróżnia się ze względu na wysoką estetykę wykonania oraz nowoczesny wygląd. Ponadto tworzy odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, zapewnia bezpieczeństwo i tym samym nie wpływa na zmniejszenie bilansu energetycznego budynku. Pozostaje przy tym łatwy w montażu oraz obsłudze. Istnieje możliwość zamontowania systemu INTEGRO w już istniejących budynkach – wówczas wymagana jest jednak całkowita wymiana nadproża.

Osłona systemu zwijana jest do kasety aluminiowej, którą wkomponowuje się w fasadę budynku. Dzięki temu rolety antywłamaniowe bądź zewnętrzne nie ingerują w wygląd nowo powstałego obiektu – idealnie wpasowane w fasadę stają się praktycznie niewidoczne. Przy tym kaseta z osłoną pozostaje na tyle dostępna, by bez problemu przeprowadzać serwis bądź konserwację zamontowanego systemu. Na zewnątrz pozostaje wyłącznie element rewizyjny, który następnie można dopasować do koloru elewacji oraz innych elementów wchodzących w skład budynku.

Proponowane rolety zewnętrzne i antywłamaniowe w systemie INTEGRO to proste i oszczędne rozwiązanie. Produkty tego typu gwarantują nie tylko estetyczne wykończenie stolarki okiennej, ale także swobodny dostęp do osłon podczas konserwacji.

Przedsiębiorstwo HITPLUS mieszczące się w miejscowości Szeligi koło Warszawy zachęca do podjęcia owocnej współpracy.
Nasi konsultanci postarają się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.

SCHEMAT INSTALACJI

Schemat instalacji rolet zewnętrznych integro

WYMIARY KASET

Integro rolety zewnętrzne wymiary kaset 

NAPĘDY ROLET

BLOKADY ROLET

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943