System rolet antywłamaniowych RKS

Systemy rolet

Rolety antywłamaniowe RKS

Optymalne rozwiązanie dla tego systemu zakłada uwzględnienie rolet zewnętrznych i antywłamaniowych już na etapie projektu architektonicznego. Działania te umożliwią dokładne zamontowanie kasety, zapobiegną późniejszym problemom wynikającym z nieprawidłowego montażu lub niewystarczającej izolacji.

System RKS wymaga podniesienia dolnej krawędzi nadproża okiennego o 30 cm i poszerzenia przestrzeni o 7-12 cm od strony bocznych pionowych krawędzi otworu okiennego – tak aby znalazło się miejsce na umieszczenie kaset wykonanych z twardego styropianu, w których znajdą się rolety antywłamaniowe i zewnętrzne . Kaseta stanowi ocieplenie przestrzeni, w której znajduję się napęd i pancerz osłony.

System RKS umożliwia umieszczenie ramy okiennej w dowolnej przestrzeni wzdłuż grubości ściany, z dowolnym ociepleniem dla konstrukcji ścian dwuwarstwowych i trzywarstwowych, czego nie gwarantuje np. system Integro. Dostęp do serwisu i instalacji napędu oraz pancerza osłony antywłamaniowej możliwy jest od wewnątrz pomieszczenia przez ocieploną klapę rewizyjną. To, co wyróżnia prezentowane rozwiązanie to fakt, że rolety zewnętrzne posiadają prawoskrętny widok pancerza (patrząc od zewnątrz widoczne są wypukłe elementy profili).

W systemie RKS kaseta jest niezależna od ramy okna, co pozwala na łatwą wymianę bez konieczności ingerencji w system. Dzięki zaprezentowanym rozwiązaniom rolety zewnętrzne i antywłamaniowe stanowią doskonały sposób na ochronę domu oraz zapewnienie odpowiedniej izolacji.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą kolorystyczną naszych produktów!

SCHEMAT INSTALACJI

Schemat
instalacji systemu trolet RKS

WYMIARY KASET

Wymiary
kaset - system rolet RKS 


 

 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

BLOKADY ROLET

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943