System rolet antywłamaniowych STANDARD

Systemy rolet

Rolety antywłamaniowe STANDARD

System rolet zewnętrznych i antywłamaniowych STANDARD ma charakter adaptacyjny – przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach posiadających dopracowaną stolarkę okienną. W takim przypadku nie jest konieczna wymiana okien, a ingerencja w wygląd samego budynku okazuje się zbędna. Proponowany system wyróżnia się ze względu na wysokie parametry termoizolacyjne oraz akustyczne. Ponadto stanowi idealne zabezpieczenie okna przed działaniem czynników zewnętrznych bądź uszkodzeniami mechanicznymi. Zapewnia optymalną temperaturę wewnątrz budynku, a także odpowiednie zaciemnienie pomieszczeń.

W proponowanym systemie roleta zewnętrzna i antywłamaniowa zwijana jest do czworokątnej kasety aluminiowej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Dzięki swojej lekkiej i prostej konstrukcji system jest łatwy w montażu oraz obsłudze. Zastosowana konstrukcja nie ingeruje zanadto w wygląd budynku. Dostęp do mechanizmu jest bardzo prosty, co jest szczególnie istotne podczas konserwacji osłon bądź przeprowadzania prac serwisowych.

STANDARD pozostaje jednym z najczęściej wybieranych systemów okiennych. Stanowi funkcjonalne rozwiązanie, które można stosować przy każdym rodzaju stolarki okiennej, bez konieczności przeprowadzania długich i żmudnych remontów. Ponadto, w przypadku rolety antywłamaniowej i zewnętrznej w systemie STANDARD, istnieje możliwość zastosowania wielu profili o różnych wymiarach.

Zapraszamy do współpracy – przedsiębiorstwo HITPLUS koło Warszawy to doskonały partner i doradca. Warto wykorzystać nasze dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji rolet zewnętrznych i antywłamaniowych.

SCHEMAT INSTALACJI

Schemat instalacji systemu trolet STANDARD

WYMIARY KASET

Wymiary kaset - system rolet STANDARD 

NAPĘDY ROLET

BLOKADY ROLET

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943