System rolet antywłamaniowych TOP

Systemy rolet

Rolety antywłamaniowe TOP

System natynkowych rolet zewnętrznych i antywłamaniowych TOP zakładany jest w istniejących budynkach, w przypadku których nie ma możliwości dokonania zmian projektowych i tym samym montażu systemów podtynkowych. Należy do łatwych w instalacji. Umożliwia wymianę stolarki okiennej z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Nadaje się do montażu zarówno we wnęce okna, jak i na elewacji.

System natynkowych rolet zewnętrznych i antywłamaniowych prezentuje się bardzo gustownie, a ponadto pasuje do zastosowanych rozwiązań okiennych – wykonanych z plastiku, aluminium bądź drewna. Konstrukcja systemu umożliwia bezproblemowe dotarcie do wnętrza mechanizmu w celu przeprowadzenia napraw serwisowych bądź konserwacji osłony oraz kasety.

Oferowane rolety antywłamaniowe i zewnętrzne zwijane są do aluminiowej kasety półokrągłej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Element ten łączy w sobie funkcjonalność i wysoką estetykę wykonania. Półokrągłe kasety tworzą atrakcyjny element fasady budynku, stanowiąc o jego indywidualnym charakterze. Rolety zewnętrzne bądź antywłamaniowe w systemie TOP to także doskonały sposób na zachowanie odpowiedniej izolacji akustycznej oraz termicznej. Osłona stanowi również element zabezpieczający okno przed działaniem czynników zewnętrznych. System jest łatwy w montażu i prosty w obsłudze. Charakteryzuje się cichym, bezawaryjnym działaniem.

Przedsiębiorstwo HITPLUS zachęca do podjęcia współpracy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szeligi koło Warszawy.

SCHEMAT INSTALACJI

Schemat instalacji systemu trolet TOP

WYMIARY KASET

Wymiary kaset - system rolet TOP 

NAPĘDY ROLET

BLOKADY ROLET

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943