System rolet antywłamaniowych TPS

Systemy rolet

Rolety antywłamaniowe TPS

System rolet zewnętrznych i antywłamaniowych TPS przeznaczony jest do stosowania w nowo wznoszonych i projektowanych budynkach. Kaseta z osłoną staje się niemal zupełnie niewidoczna i doskonale komponuje się z fasada budynku. Istnieje możliwość dopasowania widocznej części osłony do elewacji oraz innych elementów budynku. System prezentuje się bardzo gustownie, nie ingeruje w wygląd budynku, ale potrafi podkreślić jego wygląd. Zastosowane tworzywa sprawiają, że rolety zewnętrzne i antywłamaniowe pozostają odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Wybór systemu TPS na etapie projektowania obiektu pozwala na uzyskanie zadowalającego efektu izolacji termicznej oraz akustycznej. Przy tym kaseta z osłoną pozostaje łatwo dostępna, co jest niezbędne do przeprowadzenia prac serwisowych bądź konserwacji znajdujących się wewnątrz mechanizmów. Rolety antywłamaniowe i zewnętrzne zwijane są do kasety z pianki poliuretanowej lub twardego styropianu. Są całkowicie zakryte wewnątrz z rewizją za oknem, co pozwala na uzyskanie izolacji termicznej otworu i zachowanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach.

Poniżej prezentujemy schemat instalacji, który umożliwi wybór odpowiedniego rozwiązania. Każdy system rolet antywłamaniowych i zewnętrznych TPS zaopatrzony jest w blokady dostępne w kilku rodzajach. Proponujemy blokadę ręczną, automatyczną bądź przegubową, a także model z blokadą Click-stop.

Firma Hit Plus mieści się w miejscowości Szeligi koło Warszawy.
Zapewniamy fachowe doradztwo oraz zadowolenie ze świadczonych usług.
Zachęcamy do współpracy!

SCHEMAT INSTALACJI

Schemat instalacji systemu trolet TPS

WYMIARY KASET

Wymiary kaset - system rolet TPS 

BLOKADY ROLET

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Dane kontaktowe

Hit Plus

ul. F. M. Witkowskiej 7, 05-850,
Szeligi woj. mazowieckie

NIP:
836-187-73-78

e-mail:
poczta@hitplus.pl

nr tel.:
+48 600 949 943